Расклад факультатыўных заняткаў на II паўгоддзе 2023/2024 нав.г.
№п/п |
Назва факультатыва |
Настаўнік |
Коль-касць вучн. |
Класс, час правядзення |
1 |
Падарожжы па геаграфічнай карце |
Сенькавец Вольга Міхайлаўна |
4 |
7 “А” клас, панядзелак 13.35- 14.20 |
2 |
Біясфера – наш дом |
Сенькавец Вольга Міхайлаўна |
4 |
6 клас, пятніца 14.35- 15.20 |
3 |
Дзікая прырода Беларусі |
Слуцкая Святлана Мікалаеўна |
4 |
7 “Б” клас, аўпанядзелак14.35- 15.20 |
4 |
Гэты няпросты просты сказ |
Шмат Ірына Ксенафонтаўна |
4 |
8 клас, панядзелак 14.35- 15.20 |
5 |
Слова ў тэксце |
Мамайка Таццяна Рыгораўна |
4 |
7 “Б” клас, панядзелак 15.35- 16.20 |
6 |
Складаны сказ без складанасці |
Мамайка Вольга Канстанцінаўна |
4 |
9 клас, аўторак 15.35- 16.20 |
7 |
Обобщающий курс IX класс |
Пішчык Таццяна Фёдараўна |
4 |
9 клас, аўторак 15.35- 16.20 |
8 |
Вучымся вымяраць фізічныя велічыні |
Ніканчук Таццяна Мікалаеўна |
4 |
7 “А” клас, серада 14.35- 15.20 |
9 |
Уводзіны ў інфарматыку |
Шпак Віталій Уладзіміравіч |
4 |
5 “Б” клас, аўторак 14.35-15.20 |
10 |
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны) |
Машлякевіч Ірына Леанідаўна |
20 |
9 клас, чацвер 13.35- 14.20 |
11 |
Поэтические гимны морфологии |
Кажаноўская Кацярына Мікалаеўна |
4 |
7 “А” клас, панядзелак 14.35- 15.20 |
12 |
Асновы фінансавай граматнасці |
Паддубная Алена Рыгораўна |
4 |
9 клас, субота 09.00-09.45 |
13 |
Волшебный мир кулинарии |
Пашкевіч Галіна Фёдараўна |
4 |
6 клас, пятніца 14.35- 15.20 |
14 |
Пропильная резьба и выжигание по древесине |
Ляшкевіч Юрый Якаўлевіч |
5 |
5 “А” клас, панядзелак 14.35- 15.20 |
15 |
Путешествие в мир сказки |
Гушча Ірына Нікадзімаўна |
4 |
3 «А» клас, чацвер 13.35-14.20 |
16 |
Матэматычная вясёлка |
Ляшкевіч Валянціна Мікалаеўна |
7 |
3 «Б» клас, чацвер 13.35-14.20 |
17 |
Вытокі роднай мовы |
Ляшкевіч Валянціна Міхайлаўна |
4 |
4 клас, пятніца 12.35- 13.20 |
18 |
Вытокі роднай мовы |
Кандратовіч Марына Мікалаеўна |
4 |
2 клас, панядзелак 12.35- 13.20 |
19 |
Па ступеньках правіл здаровага харчавання |
Аблавушка Надзея Пятроўна |
7 |
1 клас, чацвер 12.25- 13.00 |
20 |
Основы духовно-нравственной культуры и патриотизма |
Машлякевіч Ірына Леанідаўна |
4 |
7 «Б» клас, чацвер 14.35-15.20 |
21 |
Асновы сямейнага жыцця |
Сенькавец Вольга Міхайлаўна |
4 |
10 клас, серада 13.35 – 14.20 |
22 |
Практыкум па чытанню |
Новік Святлана Уладзіміраўна |
4 |
6 клас, чацвер 13.35 – 14.20 |
Расклад саставіла нам. дырэктара па вуч. рабоце Т.М. Мароз