Расписание факультативов

 Расклад факультатыўных заняткаў на I паўгоддзе 2022/2023 нав.г.

№п/п

Назва факультатыва

Настаўнік

Коль-касць вучн.

Класс, час правядзення

1

Паўтараем матэматыку

Паддубная Алена Рыгораўна

4

11 клас,чацвер                14.35- 15.20

             

Алгебра вучыць разважаць

Кажаноўская Таццяна Уладзіміраўна

6

9 “Б”  клас, панядзелак  14.35- 15.20

3

Падарожжы па геаграфічнай карце

Сенькавец Вольга Міхайлаўна

4

7 клас, панядзелак          13.35- 14.20

4

Біясфера – наш дом

Сенькавец Вольга Міхайлаўна

5

6 «А» клас, пятніца        14.35- 15.20

5

Дзікая прырода Беларусі

Слуцкая Святлана Мікалаеўна

4

7 клас, субота                 09.00- 09.45

6

Дзікая прырода Беларусі

Слуцкая Святлана Мікалаеўна

4

8 клас, чацвер                 15.35- 16.20

7

Складаны сказ без складанасці

Шмат Ірына Ксенафонтаўна

4

9 “А” клас, серада          15.35- 16.20

8

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

Мамайка Таццяна Рыгораўна

4

6 “Б” клас, субота           10.00- 10.45

9

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

Мамайка Вольга Канстанцінаўна

4

6 «А» клас,  субота         10.00- 10.45

10

Погружаемся в интерессный мир образования и правописания слов

Пішчык Таццяна Фёдараўна

4

6 «Б» клас, субота          10.00-10.45

11

Обобщающий курс IX класс

Кажаноўская Кацярына Мікалаеўна

4

9 «Б» клас,  серада         14.35- 15.20

12

Уводзіны ў інфарматыку

Шпак Віталій Уладзіміравіч

4

5 клас,  субота                 09.00- 09.45

13

Беларускія землі ў складзе Рэчы Паспалітай

Машлякевіч Ірына Леанідаўна

4

7 клас, чацвер                 14.35- 15.20

14

Этот загадочный Древний мир

Машлякевіч Ірына Леанідаўна

4

5 клас, пятніца               15.35 – 16.20

15

Асновы фінансавай граматнасці

Паддубная Алена Рыгораўна

4

8 клас, чацвер                  15.35-16.20

16

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)

Мароз Таццяна Мікалаеўна

11

9 «А» клас, серада           14.35-15.20

17

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)

Мароз Таццяна Мікалаеўна

10

9 “Б” клас, пятніца         14.35-15.20

18

Волшебный мир кулинарии

Пашкевіч Галіна Фёдараўна

4

5 клас, чацвер                  13.35- 14.20

19

Планета творчества

Ляшкевіч Юрый Якаўлевіч

4

7 клас, субота                  09.00- 09.45

20

Практыкум па чытанню

Новік Святлана Уладзіміраўна

4

6 “А” клас, чацвер          14.35- 15.20

21

Дапытлівым аб таямніцах рэчыва

Ранцэвіч Ніна Уладзіміраўна

4

8 клас, серада                  14.35-15.20

22

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Пашкевіч Галіна Фёдараўна

4

6 «А» клас, серада          14.35- 15.20

23

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Пашкевіч Галіна Фёдараўна

4

6 «Б» клас, аўторак         14.35- 15.20

24

Вытокі роднай мовы

Гушча Ірына Нікадзімаўна

5

2 «А» клас, серада           12.35-13.20

25

Матэматычная вясёлка

Ляшкевіч Валянціна Мікалаеўна

4

2 «Б» клас, аўторак         12.35-13.20

26

Вытокі роднай мовы

Ляшкевіч Валянціна Міхайлаўна

5

3 клас, аўторак                13.35- 14.20

27

Путешествие в мир сказки

Ляшкевіч Марына Мікалаеўна

7

4 «А» клас, серада          13.35- 14.20

28

Путешествие в мир сказки

Аблавушка Надзея Пятроўна

5

4 «Б» клас, чацвер          12.35- 13.20

29

Матэматычная вясёлка

Майсюк Алена Канстанцінаўна

4

1  клас, чацвер                12.35- 13.20

30

Основы духовно-нравственной культуры и патриотизма

Машлякевіч Ірына Леанідаўна

4

6 «Б» клас, серада          14.35-15.20

31

Основы семейной жизни

Мамайка Таццяна Рыгораўна

4

10 клас, аўторак            15.35 – 16.20

32

Асновы экалогіі і прафесійнае будучае

Сенькавец Вольга Міхайлаўна

4

9 “А” клас, субота           09.00-09.45