Расписание кружков и факультативов

Графік правядзення  гурткоў ДУА “Веляміцкая сярэдняя школа”

                          

Назва гуртка

Прозвішча, імя, імя па бацьку кіраўніка гуртка

Дзень і час правядзення

Месца правядзення

1

Эрудыт

Леўкавец А.А.

Субота, 11.00-12.00

Каб.39

2

Драматычны

Кажаноўская К.М.

Пятніца, 15.05-16.05

Каб.39

3

Турыстычны

Сенькавец В.М.

Аўторак, 15.05-16.05

Каб.33

4

Юны пажарны

Масла У.І.

Субота, 11.00-12.00

Каб.36

5

ЮІР

Шпак В.У.

Чацвер, 15.05-16.05

Каб.інф.

6

Кнігалюбы

Мамайка В.К.

Субота, 9.00-10.00

Каб.31

7

Фальклорны

Шмат І.К.

Пятніца, 14.05-15.05

Каб. 36

8

Экалагічны

Сенькавец В.М.

Субота, 9.00-10.00

Каб.38

9

Займальнае вершаскладанне

Пішчык Т.Ф.

Субота, 10.00-11.00

Каб.34

10

Вакальны

Ляшкевіч С.М.

Серада, 17.00-18.00

Акт.зала

11

Спадчына

Мамайка Т.Р.

Спадчына, 15.05-16.05

Каб.32

12

Умелыя рукі

Пашкевіч Г.Ф.

Аўторак, 14.50-15.50

Каб.прац.нав.

13

Тэхнічная творчасць

Ляшкевіч Ю.Я.

Субота, 11.00-12.00

майстэрня

14

“Цветик-семицветик”

Ляшкевіч В.М.

Серада, 12.05-13.05

Каб.23

 

                    

Расклад факультатыўных заняткаў на II паўгоддзе 2020/2021 нав.г.

№п/п

Назва факультатыва

Настаўнік

Коль-касць вучн.

Класс, час правядзення

1

Дзікая прырода Беларусі

Слуцкая Святлана Мікалаеўна

5

8 «А» клас, аўторак       15.05-15.50

2

Падарожжы па геаграфічнай карце

Сенькавец Вольга Міхайлаўна

5

7 «А» клас, панядзелак 14.30-15.15

3

Біясфера – наш дом

Сенькавец Вольга Міхайлаўна

6

6 клас, пятніца               14.05-14.50

4

Складаны сказ без складанасці

Мамайка Вольга Канстанцінаўна

6

9 клас, панядзелак         15.35-16.20

5

Грані слова: ад гука да сказа

Шмат Ірына Ксенафонтаўна

5

5 клас, пятніца               15.05-15.50

6

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Мамайка Таццяна Рыгораўна

5

11 клас, панядзелак       14.35-15.20

7

Поэтические гимны морфологии

Кажаноўская Кацярына Мікалаеўна

4

7 «Б» клас, чацвер         14.05-14.50

8

Погружаемся в интересный мир образования и правописания

Пішчык Таццяна Фёдараўна

4

6 клас, чацвер                 14.05-14.50

9

Обобщающий курс IX класс

Гушча Таццяна Сцяпанаўна

6

9 клас, серада                 14.05-14.50

10

Обобщающий курс X – XI классы

Гушча Таццяна Сцяпанаўна

5

11 клас, чацвер              12.05 – 12.50

11

Асновы фінансавай граматнасці

Ляшкевіч Юрый Якаўлевіч

5

8 «Б» клас, панядзелак  14.35-15.20

12

Создание компьютерных игр на языке визуального программирования SCRACH

Шпак Віталій Уладзіміравіч

5

5 клас, чацвер                 13.05-13.50

13

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Мамайка Вольга Канстанцінаўна

4

6 клас, пятніца               13.05-13.50

14

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Мамайка Вольга Канстанцінаўна

4

7 «А» клас, панядзелак 13.35-14.20

15

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Мамайка Вольга Канстанцінаўна

4

7 «Б» клас, аўторак        14.05-14.50

16

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Мамайка Вольга Канстанцінаўна

4

9 клас, серада                 14.05-14.50

17

Алгебра вучыць разважаць

Паддубная Алена Рыгораўна

6

11 клас, чацвер               11.05-11.50

18

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

Храпіцкая Таццяна Міхайлаўна

5

5 клас, аўторак               13.05-13.50

19

Ад БССР да РБ: выбар шляхоў развіцця

Машлякевіч Ірына Леанідаўна

5

11 клас, пятніца             15.05-15.50

20

Асновы этнаграфіі Беларусі

Машлякевіч Ірына Леанідаўна

5

10 клас, чацвер               16.00-16.45

21

Рисунок

Грамыка Аксана Мікалаеўна

4

7 “Б” клас, серада          13.05-13.50

22

Чарчэнне

Грамыка Аксана Мікалаеўна

4

10 клас, пятніца             15.05-15.50

23

Волшебный мир кулинарии

Пашкевіч Галіна Фёдараўна

4

6 клас, панядзелак         13.35-14.20

24

Основы садоводства

Ляшкевіч Юрый Якаўлевіч

4

8 «Б» клас, субота          09.00-09.45

25

Готовы Родине служить

Кашэўскі Аляксандр Міхайлавіч

4

10 клас,  субота               09.00-09.45

26

Подготовка учащихся к семейной жизни

Машлякевіч Ірына Леанідаўна

5

10 клас, чацвер                15.05-15.50

27

Подготовка волонтёров к реализации подхода «равный обучает равного»

Сенькавец Вольга Міхайлаўна

8

9 клас, субота                  10.00- 12.00

 

28

Культура здаровага ладу жыцця

Гушча Таццяна Сцяпанаўна

4

9 клас, серада                  13.05-14.50

29

Семь "Я"

Ляшкевіч Марына Мікалаеўна

6

2 «А» клас, аўторак        12.05-12.50

30

Семь "Я"

Аблавушка Надзея Пятроўна

6

2 «Б» клас, пятніца         11.05-11.50

31

Учимся говорить правильно

Ляшкевіч Валянціна Міхайлаўна

7

1 клас, серада                  12.05-12.50

32

Путешествие в мир сказки

Майсюк Алена Канстанцінаўна

5

3 клас, чацвер                  13.05-13.50

33

Путешествие в мир сказки

Гушча Ірына Нікадзімаўна

7

4 «А» клас, чацвер          13.05-13.50

34

Путешествие в мир сказки

Ляшкевіч Валянціна Мікалаеўна

5

4 «Б» клас, аўторак         13.05-13.50